Плитка Nissel Mayolica Іспанія

Плитка серії Nissel Mayolica виробництва Mayolica (Іспанія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Nissel Mayolica необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Nissel Mayolica, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Nissel Mayolica для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 2 050 грн., у серії представлено 15 плиток.
Керамічна плитка з колекції Nissel Mayolica виробництва Іспанія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 7.5 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Mayolica |
| Серія: | Nissel Mayolica |
| Колекція: | Nissel |
| У палеті м.кв.: | 61.2 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.45 |
| Товщина: | 8.2 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Штук в упаковці: | 31 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Глянець |
| Артикул виробника: | MAY00905 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 7.21 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Mayolica |
| Серія: | Nissel Mayolica |
| Колекція: | Nissel |
| У палеті м.кв.: | 67.5 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.5 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Штук в упаковці: | 22 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка |
| Поверхня: | Глянець |
| Артикул виробника: | MAY00612 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 7.21 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Mayolica |
| Серія: | Nissel Mayolica |
| Колекція: | Nissel |
| Ефект: | Печворк |
| У палеті м.кв.: | 67.5 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.5 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Штук в упаковці: | 22 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка |
| Поверхня: | Глянець |
| Артикул виробника: | MAY00681 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
| Узор: | Decor |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 7.5 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Mayolica |
| Серія: | Nissel Mayolica |
| Колекція: | Nissel |
| У палеті м.кв.: | 61.2 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.45 |
| Товщина: | 8.2 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Штук в упаковці: | 31 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Глянець |
| Артикул виробника: | MAY00906 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 7.21 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Mayolica |
| Серія: | Nissel Mayolica |
| Колекція: | Nissel |
| У палеті м.кв.: | 67.5 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.5 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Штук в упаковці: | 22 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка |
| Поверхня: | Глянець |
| Артикул виробника: | MAY00613 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 7.21 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Mayolica |
| Серія: | Nissel Mayolica |
| Колекція: | Nissel |
| Ефект: | Печворк |
| У палеті м.кв.: | 67.5 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.5 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Штук в упаковці: | 22 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка |
| Поверхня: | Глянець |
| Артикул виробника: | MAY00680 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
| Узор: | Decor |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 7.5 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Mayolica |
| Серія: | Nissel Mayolica |
| Колекція: | Nissel |
| У палеті м.кв.: | 61.2 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.45 |
| Товщина: | 8.2 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Штук в упаковці: | 31 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Глянець |
| Артикул виробника: | MAY00907 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 7.21 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Mayolica |
| Серія: | Nissel Mayolica |
| Колекція: | Nissel |
| У палеті м.кв.: | 67.5 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.5 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Штук в упаковці: | 22 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка |
| Поверхня: | Глянець |
| Артикул виробника: | MAY00616 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 7.21 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Mayolica |
| Серія: | Nissel Mayolica |
| Колекція: | Nissel |
| Ефект: | Печворк |
| У палеті м.кв.: | 67.5 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.5 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Штук в упаковці: | 22 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка |
| Поверхня: | Глянець |
| Артикул виробника: | MAY00679 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
| Узор: | Decor |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 7.5 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Mayolica |
| Серія: | Nissel Mayolica |
| Колекція: | Nissel |
| У палеті м.кв.: | 61.2 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.45 |
| Товщина: | 8.2 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Штук в упаковці: | 31 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Глянець |
| Артикул виробника: | MAY00908 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 7.21 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Mayolica |
| Серія: | Nissel Mayolica |
| Колекція: | Nissel |
| У палеті м.кв.: | 67.5 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.5 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Штук в упаковці: | 22 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка |
| Поверхня: | Глянець |
| Артикул виробника: | MAY00614 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 7.21 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Mayolica |
| Серія: | Nissel Mayolica |
| Колекція: | Nissel |
| Ефект: | Печворк |
| У палеті м.кв.: | 67.5 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.5 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Штук в упаковці: | 22 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка |
| Поверхня: | Глянець |
| Артикул виробника: | MAY00689 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
| Узор: | Decor |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 7.5 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Mayolica |
| Серія: | Nissel Mayolica |
| Колекція: | Nissel |
| У палеті м.кв.: | 61.2 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.45 |
| Товщина: | 8.2 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Штук в упаковці: | 31 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Глянець |
| Артикул виробника: | MAY00909 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 7.21 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Mayolica |
| Серія: | Nissel Mayolica |
| Колекція: | Nissel |
| У палеті м.кв.: | 67.5 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.5 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Штук в упаковці: | 22 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка |
| Поверхня: | Глянець |
| Артикул виробника: | MAY00615 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 7.21 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Mayolica |
| Серія: | Nissel Mayolica |
| Колекція: | Nissel |
| Ефект: | Печворк |
| У палеті м.кв.: | 67.5 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.5 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Штук в упаковці: | 22 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка |
| Поверхня: | Глянець |
| Артикул виробника: | MAY00682 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
| Узор: | Decor |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

























