Плитка Nature Gresmanc Іспанія

Плитка серії Nature Gresmanc виробництва Gresmanc (Іспанія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Nature Gresmanc необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Nature Gresmanc, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Nature Gresmanc для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 101 грн., у серії представлено 12 плиток.
Керамічна плитка з колекції Nature Gresmanc виробництва Іспанія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Вага: | 26 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Gresmanc |
| Серія: | Nature Gresmanc |
| Колекція: | Nature |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1 м.кв. |
| Товщина: | 11 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1 м.кв. / 16 шт / 26 кг |
| Штук в упаковці: | 16 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Клінкер |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Артикул виробника: | 1041454 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 26 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Gresmanc |
| Серія: | Nature Gresmanc |
| Колекція: | Nature |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1 м.кв. |
| Товщина: | 11 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1 м.кв. / 10 шт / 26 кг |
| Штук в упаковці: | 10 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Клінкер |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Артикул виробника: | 1009571 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 28.6 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Gresmanc |
| Серія: | Nature Gresmanc |
| Колекція: | Nature |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1 м.кв. |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1 м.кв. / 10 шт / 28.6 кг |
| Штук в упаковці: | 10 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Клінкер |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Артикул виробника: | 1012792 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Gresmanc |
| Серія: | Nature Gresmanc |
| Колекція: | Nature |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1 шт / 5.5 кг |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Клінкер |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Артикул виробника: | 151264-12-5912-2 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Сходинка |
Характеристики
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Gresmanc |
| Серія: | Nature Gresmanc |
| Колекція: | Nature |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 11 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | невідомо |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Клінкер |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Артикул виробника: | 151264-12-5912-1 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Сходинка |
Характеристики
| Вага: | 33.5 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Gresmanc |
| Серія: | Nature Gresmanc |
| Колекція: | Nature |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 1.44 м.кв. |
| Товщина: | 11 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | невідомо |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Клінкер |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Сходинка |
Характеристики
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Gresmanc |
| Серія: | Nature Gresmanc |
| Колекція: | Nature |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 11 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | невідомо |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Клінкер |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плінтус |
Характеристики
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Gresmanc |
| Серія: | Nature Gresmanc |
| Колекція: | Nature |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 11 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | невідомо |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Клінкер |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Артикул виробника: | 151264-12-5912-3 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Сходинка |
Характеристики
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Gresmanc |
| Серія: | Nature Gresmanc |
| Колекція: | Nature |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 34 шт / 17.5 кг |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Клінкер |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плінтус |
Характеристики
| Вага: | 14.7 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Gresmanc |
| Серія: | Nature Gresmanc |
| Колекція: | Nature |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 0.72 м.кв. |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 4 шт / 15.9 кг |
| Штук в упаковці: | 72 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Клінкер |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Артикул виробника: | 1041453 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Сходинка |
Характеристики
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Gresmanc |
| Серія: | Nature Gresmanc |
| Колекція: | Nature |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 11 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | невідомо |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Клінкер |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плінтус |
Характеристики
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Gresmanc |
| Серія: | Nature Gresmanc |
| Колекція: | Nature |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 11 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 6 шт / 16.1 кг |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Клінкер |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Сходинка |


(097)969-99-79
(050)828-97-63


























