Плитка Montgomery Vives Іспанія
Плитка серії Montgomery Vives виробництва Vives (Іспанія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Montgomery Vives необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Montgomery Vives, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Montgomery Vives для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 1 114,50 грн., у серії представлено 3 плиток.
Керамічна плитка з колекції Montgomery Vives виробництва Іспанія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Характеристики
| Вага: | 29.8 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Vives |
| Серія: | Montgomery Vives |
| Колекція: | Montgomery |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 1.44 м.кв. |
| Товщина: | 11 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 4 шт / 23.33 кг |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Vives |
| Серія: | Montgomery Vives |
| Колекція: | Montgomery |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 11 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 4 шт / 23.33 кг |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 15.4 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Vives |
| Серія: | Montgomery Vives |
| Колекція: | Montgomery |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 0.961 м.кв. |
| Товщина: | 11 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 4 шт / 23.33 кг |
| Штук в упаковці: | 10 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Артикул виробника: | 223131 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |


(097)969-99-79
(050)828-97-63







