Плитка Memory Savoia Італія

Плитка серії Memory Savoia виробництва Savoia (Італія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Memory Savoia необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Memory Savoia, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Memory Savoia для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 2 025,27 грн., у серії представлено 13 плиток.
Керамічна плитка з колекції Memory Savoia виробництва Італія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 24.8 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Savoia |
| Серія: | Memory |
| Колекція: | Memory Savoia |
| У палеті м.кв.: | 51,66 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,23 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 1,23м.кв. (8 шт) |
| Штук в упаковці: | 8 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | V |
| Артикул виробника: | S9480 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 24.8 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Savoia |
| Серія: | Memory |
| Колекція: | Memory Savoia |
| У палеті м.кв.: | 51,66 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,23 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 1,23м.кв. (8 шт) |
| Штук в упаковці: | 8 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | S9483 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 24.8 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Savoia |
| Серія: | Memory |
| Колекція: | Memory Savoia |
| У палеті м.кв.: | 51,66 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,23 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 1,23м.кв. (8 шт) |
| Штук в упаковці: | 8 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | S9483A |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 24.8 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Savoia |
| Серія: | Memory |
| Колекція: | Memory Savoia |
| У палеті м.кв.: | 51,66 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,23 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 1,23м.кв. (8 шт) |
| Штук в упаковці: | 8 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | V |
| Артикул виробника: | S9481 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 24.8 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Savoia |
| Серія: | Memory |
| Колекція: | Memory Savoia |
| У палеті м.кв.: | 43,2 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,23 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 1,23м.кв. (8 шт) |
| Штук в упаковці: | 8 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | V |
| Артикул виробника: | S9484 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 24.8 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Savoia |
| Серія: | Memory |
| Колекція: | Memory Savoia |
| У палеті м.кв.: | 51,66 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,23 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 1,23м.кв. (8 шт) |
| Штук в упаковці: | 8 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| PEI: | V |
| Артикул виробника: | S9484A |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 21.2 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Savoia |
| Серія: | Memory |
| Колекція: | Memory Savoia |
| У палеті м.кв.: | 51,66 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,08 |
| Товщина: | 9,5 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 1,08м.кв. (6 шт) |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | V |
| Артикул виробника: | S10481 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 21.2 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Savoia |
| Серія: | Memory |
| Колекція: | Memory Savoia |
| У палеті м.кв.: | 51,66 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,08 |
| Товщина: | 9,5 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 1,08м.кв. (6 шт) |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | V |
| Артикул виробника: | S10484 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 16 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Savoia |
| Серія: | Memory |
| Колекція: | Memory Savoia |
| У палеті м.кв.: | 43,2 |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 8 шт |
| Штук в упаковці: | 8 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | V |
| Артикул виробника: | SBT9480 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плінтус |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 16 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Savoia |
| Серія: | Memory |
| Колекція: | Memory Savoia |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 8 шт |
| Штук в упаковці: | 8 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | SBT9483 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плінтус |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 16 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Savoia |
| Серія: | Memory |
| Колекція: | Memory Savoia |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 8 шт |
| Штук в упаковці: | 8 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | V |
| Артикул виробника: | SBT9481 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плінтус |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 16 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Savoia |
| Серія: | Memory |
| Колекція: | Memory Savoia |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 8 шт |
| Штук в упаковці: | 8 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | V |
| Артикул виробника: | SBT9484 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плінтус |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 16 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Savoia |
| Серія: | Memory |
| Колекція: | Memory Savoia |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 8 шт |
| Штук в упаковці: | 8 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| PEI: | V |
| Артикул виробника: | SBT9484A |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плінтус |
| Протиковзка обробка: | R11 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





















