Плитка Medusa Grespania Іспанія
Плитка серії Medusa Grespania виробництва Grespania (Іспанія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Medusa Grespania необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Medusa Grespania, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Medusa Grespania для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 2 715,50 грн., у серії представлено 8 плиток.
Керамічна плитка з колекції Medusa Grespania виробництва Іспанія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Характеристики
| Вага: | 60.48 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Grespania |
| Серія: | Medusa Grespania |
| Колекція: | Medusa |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 4.32 м.кв. |
| Товщина: | 5.6 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 4.32 м.кв. / 1 шт / 60.48 кг |
| Штук в упаковці: | 1 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 80MD61P |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 44.15 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Grespania |
| Серія: | Medusa Grespania |
| Колекція: | Medusa |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 2.88 м.кв. |
| Товщина: | 5.6 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 2.88 м.кв. / 2 шт / 44.15 кг |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 80MD63E |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 44.15 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Grespania |
| Серія: | Medusa Grespania |
| Колекція: | Medusa |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 2.88 м.кв. |
| Товщина: | 5.6 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 2.88 м.кв. / 2 шт / 44.15 кг |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Полірована |
| Артикул виробника: | 80MD63P |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 35.85 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Grespania |
| Серія: | Medusa Grespania |
| Колекція: | Medusa |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 2.16 м.кв. |
| Товщина: | 5.6 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 2.16 м.кв. / 3 шт / 35.85 кг |
| Штук в упаковці: | 3 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 80MD64E |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 35.85 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Grespania |
| Серія: | Medusa Grespania |
| Колекція: | Medusa |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 2.16 м.кв. |
| Товщина: | 5.6 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 2.16 м.кв. / 3 шт / 35.85 кг |
| Штук в упаковці: | 3 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Полірована |
| Артикул виробника: | 80MD64P |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 49.95 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Grespania |
| Серія: | Medusa Grespania |
| Колекція: | Medusa |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 3.12 м.кв. |
| Товщина: | 5.6 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 3.12 м.кв. / 1 шт / 49.95 кг |
| Штук в упаковці: | 1 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 78MD67E |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 45 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Grespania |
| Серія: | Medusa Grespania |
| Колекція: | Medusa |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 3.12 м.кв. |
| Товщина: | 5.6 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 3.12 м.кв. / 1 шт / 45 кг |
| Штук в упаковці: | 1 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Полірована |
| Артикул виробника: | 78MD6PM |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 27 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Grespania |
| Серія: | Medusa Grespania |
| Колекція: | Medusa |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 1.2504 м.кв. |
| Товщина: | 5.6 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 1 шт / 60.48 кг |
| Штук в упаковці: | 12 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 80MD61E |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |


(097)969-99-79
(050)828-97-63












