Плитка Maioliche del Golfo Savoia Італія

Плитка серії Maioliche del Golfo Savoia виробництва Savoia (Італія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Maioliche del Golfo Savoia необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Maioliche del Golfo Savoia, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Maioliche del Golfo Savoia для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 2 610 грн., у серії представлено 4 плиток.
Керамічна плитка з колекції Maioliche del Golfo Savoia виробництва Італія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 25.4 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Savoia |
| Серія: | Maioliche del Golfo Savoia |
| Колекція: | Maioliche del Golfo |
| У палеті м.кв.: | 61.16 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.39 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Штук в упаковці: | 12 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Глянець |
| PEI: | III |
| Артикул виробника: | SMGP01 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 25.4 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Savoia |
| Серія: | Maioliche del Golfo Savoia |
| Колекція: | Maioliche del Golfo |
| У палеті м.кв.: | 61.16 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.39 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Штук в упаковці: | 12 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Глянець |
| PEI: | III |
| Артикул виробника: | SMGP02 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 25.4 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Savoia |
| Серія: | Maioliche del Golfo Savoia |
| Колекція: | Maioliche del Golfo |
| У палеті м.кв.: | 61.16 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.39 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Штук в упаковці: | 12 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Глянець |
| PEI: | III |
| Артикул виробника: | SMGP04 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 25.4 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Savoia |
| Серія: | Maioliche del Golfo Savoia |
| Колекція: | Maioliche del Golfo |
| У палеті м.кв.: | 61.16 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.39 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Штук в упаковці: | 12 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Глянець |
| PEI: | III |
| Артикул виробника: | SMGP03 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















