Плитка Lined Aparici Іспанія

Плитка серії Lined Aparici виробництва Aparici (Іспанія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Lined Aparici необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Lined Aparici, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Lined Aparici для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 4 335 грн., у серії представлено 4 плиток.
Керамічна плитка з колекції Lined Aparici виробництва Іспанія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Вага: | 21.767 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Aparici |
| Серія: | Lined Aparici |
| Колекція: | Lined |
| У палеті м.кв.: | 44.88 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.935 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Штук в упаковці: | 17 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Вага: | 21.767 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Aparici |
| Серія: | Lined Aparici |
| Колекція: | Lined |
| Ефект: | Печворк |
| У палеті м.кв.: | 44.88 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.935 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Штук в упаковці: | 17 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R11 |
| Тема: | Geometry |
Характеристики
| Вага: | 21.767 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Aparici |
| Серія: | Lined Aparici |
| Колекція: | Lined |
| Ефект: | Печворк |
| У палеті м.кв.: | 44.88 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.935 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Штук в упаковці: | 17 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R11 |
| Тема: | Geometry |
Характеристики
| Вага: | 21.767 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Aparici |
| Серія: | Lined Aparici |
| Колекція: | Lined |
| Ефект: | Печворк |
| У палеті м.кв.: | 44.88 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.935 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Штук в упаковці: | 17 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R11 |
| Тема: | Geometry |


(097)969-99-79
(050)828-97-63











