Плитка Le Crete Herberia Італія

Плитка серії Le Crete Herberia виробництва Herberia (Італія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Le Crete Herberia необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Le Crete Herberia, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Le Crete Herberia для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 742,11 грн., у серії представлено 12 плиток.
Керамічна плитка з колекції Le Crete Herberia виробництва Італія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 20.5 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Herberia |
| Серія: | Le Crete |
| Колекція: | Le Crete Herberia |
| У палеті м.кв.: | 67,5 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,5 |
| Товщина: | 8,3 мм |
| Пакувальна норма: | 1,5м.кв. (8 шт) |
| Штук в упаковці: | 8 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Глина |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | HLCR02 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 20.5 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Herberia |
| Серія: | Le Crete |
| Колекція: | Le Crete Herberia |
| У палеті м.кв.: | 67,5 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,5 |
| Товщина: | 8,3 мм |
| Пакувальна норма: | 1,5м.кв. (8 шт) |
| Штук в упаковці: | 8 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Глина |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | HLCR07 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 20.5 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Herberia |
| Серія: | Le Crete |
| Колекція: | Le Crete Herberia |
| У палеті м.кв.: | 67,5 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,5 |
| Товщина: | 8,3 мм |
| Пакувальна норма: | 1,5м.кв. (8 шт) |
| Штук в упаковці: | 8 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Глина |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | HLCR08 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 20.5 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Herberia |
| Серія: | Le Crete |
| Колекція: | Le Crete Herberia |
| У палеті м.кв.: | 67,5 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,5 |
| Товщина: | 8,3 мм |
| Пакувальна норма: | 1,5м.кв. (8 шт) |
| Штук в упаковці: | 8 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Глина |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | HLCR03 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 20.5 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Herberia |
| Серія: | Le Crete |
| Колекція: | Le Crete Herberia |
| У палеті м.кв.: | 67,5 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,5 |
| Товщина: | 8,3 мм |
| Пакувальна норма: | 1,5м.кв. (8 шт) |
| Штук в упаковці: | 8 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Глина |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | HLCR04 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 20.5 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Herberia |
| Серія: | Le Crete |
| Колекція: | Le Crete Herberia |
| У палеті м.кв.: | 67,5 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,5 |
| Товщина: | 8,3 мм |
| Пакувальна норма: | 1,5м.кв. (8 шт) |
| Штук в упаковці: | 8 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Глина |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | HLCR01 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 20.5 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Herberia |
| Серія: | Le Crete |
| Колекція: | Le Crete Herberia |
| У палеті м.кв.: | 67,5 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,5 |
| Товщина: | 8,3 мм |
| Пакувальна норма: | 1,5м.кв. (8 шт) |
| Штук в упаковці: | 8 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Глина |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | HLCR05 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 20.5 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Herberia |
| Серія: | Le Crete |
| Колекція: | Le Crete Herberia |
| У палеті м.кв.: | 67,5 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,5 |
| Товщина: | 8,3 мм |
| Пакувальна норма: | 1,5м.кв. (8 шт) |
| Штук в упаковці: | 8 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Глина |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | HLCR06 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 0.35 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Herberia |
| Серія: | Le Crete |
| Колекція: | Le Crete Herberia |
| У палеті м.кв.: | 67,5 |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 9 мм |
| Пакувальна норма: | 4 шт |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Глина |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | HLCL04 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Бордюр |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 0.35 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Herberia |
| Серія: | Le Crete |
| Колекція: | Le Crete Herberia |
| У палеті м.кв.: | 67,5 |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 8,3 мм |
| Пакувальна норма: | 4 шт |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Глина |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | HLCL05 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Бордюр |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 10.3 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Herberia |
| Серія: | Le Crete |
| Колекція: | Le Crete Herberia |
| У палеті м.кв.: | 67,5 |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 8,3 мм |
| Пакувальна норма: | 4 шт |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Глина |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | HLCD01 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Розміри шматочка: | 8,1x8,1см |
| Вага: | 5.3 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Herberia |
| Серія: | Le Crete |
| Колекція: | Le Crete Herberia |
| У палеті м.кв.: | 67,5 |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 9 мм |
| Пакувальна норма: | 6 шт |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Глина |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | HLCM01 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Мозаїка |


(097)969-99-79
(050)828-97-63























