Плитка Iridea Marca Corona Італія

Плитка серії Iridea Marca Corona виробництва Marca Corona (Італія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Iridea Marca Corona необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Iridea Marca Corona, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Iridea Marca Corona для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 645 грн., у серії представлено 14 плиток.
Керамічна плитка з колекції Iridea Marca Corona виробництва Італія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 30.03 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marca Corona |
| Серія: | Iridea Marca Corona |
| Колекція: | Iridea |
| У палеті м.кв.: | 63 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.8 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Штук в упаковці: | 3 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | J653 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 30.03 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marca Corona |
| Серія: | Iridea Marca Corona |
| Колекція: | Iridea |
| У палеті м.кв.: | 63 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.8 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Штук в упаковці: | 3 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | J658 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 30.03 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marca Corona |
| Серія: | Iridea Marca Corona |
| Колекція: | Iridea |
| У палеті м.кв.: | 63 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.8 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Штук в упаковці: | 3 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | J659 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 30.03 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marca Corona |
| Серія: | Iridea Marca Corona |
| Колекція: | Iridea |
| У палеті м.кв.: | 63 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.8 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Штук в упаковці: | 3 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | J656 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 30.03 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marca Corona |
| Серія: | Iridea Marca Corona |
| Колекція: | Iridea |
| У палеті м.кв.: | 63 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.8 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Штук в упаковці: | 3 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | J657 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 30.03 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marca Corona |
| Серія: | Iridea Marca Corona |
| Колекція: | Iridea |
| У палеті м.кв.: | 63 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.8 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Штук в упаковці: | 3 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | J655 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 30.03 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marca Corona |
| Серія: | Iridea Marca Corona |
| Колекція: | Iridea |
| У палеті м.кв.: | 63 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.8 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Штук в упаковці: | 3 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | J654 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 30.03 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marca Corona |
| Серія: | Iridea Marca Corona |
| Колекція: | Iridea |
| У палеті м.кв.: | 63 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.8 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Штук в упаковці: | 3 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | J652 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 30.03 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marca Corona |
| Серія: | Iridea Marca Corona |
| Колекція: | Iridea |
| У палеті м.кв.: | 63 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.8 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Штук в упаковці: | 3 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | J651 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 1 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marca Corona |
| Серія: | Iridea Marca Corona |
| Колекція: | Iridea |
| У палеті м.кв.: | 1,200 pc |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 6 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | J706 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Чверть |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 1 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marca Corona |
| Серія: | Iridea Marca Corona |
| Колекція: | Iridea |
| У палеті м.кв.: | 1,200 pc |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 6 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | J708 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Чверть |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 1 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marca Corona |
| Серія: | Iridea Marca Corona |
| Колекція: | Iridea |
| У палеті м.кв.: | 1,200 pc |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 6 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | J707 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Чверть |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 1 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marca Corona |
| Серія: | Iridea Marca Corona |
| Колекція: | Iridea |
| У палеті м.кв.: | 1,200 pc |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 6 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | J705 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Чверть |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 1 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marca Corona |
| Серія: | Iridea Marca Corona |
| Колекція: | Iridea |
| У палеті м.кв.: | 1,200 pc |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 6 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | J704 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Чверть |


(097)969-99-79
(050)828-97-63


































