Плитка Fuji Gresmanc Іспанія

Плитка серії Fuji Gresmanc виробництва Gresmanc (Іспанія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Fuji Gresmanc необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Fuji Gresmanc, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Fuji Gresmanc для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 110 грн., у серії представлено 13 плиток.
Керамічна плитка з колекції Fuji Gresmanc виробництва Іспанія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Вага: | 28.6 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Gresmanc |
| Серія: | Fuji Gresmanc |
| Колекція: | Fuji |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1 м.кв. |
| Товщина: | 14 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1 м.кв. / 10 шт / 28.6 кг |
| Штук в упаковці: | 10 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Клінкер |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Артикул виробника: | 1053492 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 28.6 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Gresmanc |
| Серія: | Fuji Gresmanc |
| Колекція: | Fuji |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1 м.кв. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1 м.кв. / 10 шт / 28.6 кг |
| Штук в упаковці: | 10 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Клінкер |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 1054790 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 28.6 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Gresmanc |
| Серія: | Fuji Gresmanc |
| Колекція: | Fuji |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1 м.кв. |
| Товщина: | 14 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1 м.кв. / 10 шт / 28.6 кг |
| Штук в упаковці: | 10 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Клінкер |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 1053542 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 28.6 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Gresmanc |
| Серія: | Fuji Gresmanc |
| Колекція: | Fuji |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1 м.кв. |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1 м.кв. / 10 шт / 28.6 кг |
| Штук в упаковці: | 10 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Клінкер |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Артикул виробника: | FU-004961 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 28.6 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Gresmanc |
| Серія: | Fuji Gresmanc |
| Колекція: | Fuji |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1 м.кв. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1 м.кв. / 11 шт / 28.6 кг |
| Штук в упаковці: | 11 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Клінкер |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 20.8 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Gresmanc |
| Серія: | Fuji Gresmanc |
| Колекція: | Fuji |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 1.04 м.кв. |
| Товщина: | 11 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | невідомо |
| Штук в упаковці: | 26 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Клінкер |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Артикул виробника: | 1053543 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Бордюр |
Характеристики
| Вага: | 25.02 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Gresmanc |
| Серія: | Fuji Gresmanc |
| Колекція: | Fuji |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 1.22 м.кв. |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 32 шт / 21.04 кг |
| Штук в упаковці: | 9 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Клінкер |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Артикул виробника: | FU-039962 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плінтус |
Характеристики
| Вага: | 33.5 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Gresmanc |
| Серія: | Fuji Gresmanc |
| Колекція: | Fuji |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 1.44 м.кв. |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1 шт / 5.5 кг |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Клінкер |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Артикул виробника: | FU-027962 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Сходинка |
Характеристики
| Вага: | 20.8 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Gresmanc |
| Серія: | Fuji Gresmanc |
| Колекція: | Fuji |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 1.04 м.кв. |
| Товщина: | 11 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | невідомо |
| Штук в упаковці: | 26 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Клінкер |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Артикул виробника: | 1053541 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Бордюр |
Характеристики
| Вага: | 33.5 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Gresmanc |
| Серія: | Fuji Gresmanc |
| Колекція: | Fuji |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 1.44 м.кв. |
| Товщина: | 11 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | невідомо |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Клінкер |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Бордюр |
Характеристики
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Gresmanc |
| Серія: | Fuji Gresmanc |
| Колекція: | Fuji |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 11 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | невідомо |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Клінкер |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Артикул виробника: | 1511264-12-5912 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Спецелемент |
Характеристики
| Вага: | 33.5 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Gresmanc |
| Серія: | Fuji Gresmanc |
| Колекція: | Fuji |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 1.44 м.кв. |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 4 шт / 15.9 кг |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Клінкер |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Артикул виробника: | TB-034972 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Сходинка |
Характеристики
| Вага: | 14.7 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Gresmanc |
| Серія: | Fuji Gresmanc |
| Колекція: | Fuji |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 0.72 м.кв. |
| Товщина: | 11 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | невідомо |
| Штук в упаковці: | 72 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Клінкер |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Артикул виробника: | 1041452 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Спецелемент |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






















