Плитка Fossil Refin Італія

Плитка серії Fossil Refin виробництва Refin (Італія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Fossil Refin необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Fossil Refin, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Fossil Refin для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 3 608,42 грн., у серії представлено 3 плиток.
Керамічна плитка з колекції Fossil Refin виробництва Італія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 21.35 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Refin |
| Серія: | Fossil |
| Колекція: | Fossil Refin |
| У палеті м.кв.: | 43,2 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,08 |
| Товщина: | 9,5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1,08м.кв. (3 шт) |
| Штук в упаковці: | 3 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | LT85 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 21.35 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Refin |
| Серія: | Fossil |
| Колекція: | Fossil Refin |
| У палеті м.кв.: | 43,2 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,08 |
| Товщина: | 9,5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1,08м.кв. (3 шт) |
| Штук в упаковці: | 3 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | V |
| Артикул виробника: | LT83 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 21.35 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Refin |
| Серія: | Fossil |
| Колекція: | Fossil Refin |
| У палеті м.кв.: | 43,2 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,08 |
| Товщина: | 9,5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1,08м.кв. (3 шт) |
| Штук в упаковці: | 3 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | V |
| Артикул виробника: | LT84 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









