Плитка Firenze Tuscania Італія

Плитка серії Firenze Tuscania виробництва Tuscania (Італія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Firenze Tuscania необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Firenze Tuscania, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Firenze Tuscania для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 2 100 грн., у серії представлено 19 плиток.
Керамічна плитка з колекції Firenze Tuscania виробництва Італія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 19.73 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Tuscania |
| Серія: | Firenze Tuscania |
| Колекція: | Firenze |
| Ефект: | Деревина |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.99 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | N9X3 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 35 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Tuscania |
| Серія: | Firenze Tuscania |
| Колекція: | Firenze |
| Ефект: | Деревина |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.66 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | N8X7 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 30.82 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Tuscania |
| Серія: | Firenze Tuscania |
| Колекція: | Firenze |
| Ефект: | Деревина |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.49 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | O3G3 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 19.73 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Tuscania |
| Серія: | Firenze Tuscania |
| Колекція: | Firenze |
| Ефект: | Деревина |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.99 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | O5B6 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 35 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Tuscania |
| Серія: | Firenze Tuscania |
| Колекція: | Firenze |
| Ефект: | Деревина |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.66 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | N8X8 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 30.82 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Tuscania |
| Серія: | Firenze Tuscania |
| Колекція: | Firenze |
| Ефект: | Деревина |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.49 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | O3G2 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 30.29 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Tuscania |
| Серія: | Firenze Tuscania |
| Колекція: | Firenze |
| Ефект: | Деревина |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.73 |
| Товщина: | 20 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | O3G9 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 19.73 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Tuscania |
| Серія: | Firenze Tuscania |
| Колекція: | Firenze |
| Ефект: | Деревина |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.99 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | N9X9 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 19.73 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Tuscania |
| Серія: | Firenze Tuscania |
| Колекція: | Firenze |
| Ефект: | Деревина |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.99 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | N9X5 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 35 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Tuscania |
| Серія: | Firenze Tuscania |
| Колекція: | Firenze |
| Ефект: | Деревина |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.66 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | N8X9 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 30.82 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Tuscania |
| Серія: | Firenze Tuscania |
| Колекція: | Firenze |
| Ефект: | Деревина |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.49 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | O2G9 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 19.73 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Tuscania |
| Серія: | Firenze Tuscania |
| Колекція: | Firenze |
| Ефект: | Деревина |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.99 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | N9X6 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 35 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Tuscania |
| Серія: | Firenze Tuscania |
| Колекція: | Firenze |
| Ефект: | Деревина |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.66 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | N9X0 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 30.82 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Tuscania |
| Серія: | Firenze Tuscania |
| Колекція: | Firenze |
| Ефект: | Деревина |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.49 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | O3G0 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 30.29 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Tuscania |
| Серія: | Firenze Tuscania |
| Колекція: | Firenze |
| Ефект: | Деревина |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.73 |
| Товщина: | 20 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | O4G0 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 19.73 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Tuscania |
| Серія: | Firenze Tuscania |
| Колекція: | Firenze |
| Ефект: | Деревина |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.99 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | O2G8 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 19.73 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Tuscania |
| Серія: | Firenze Tuscania |
| Колекція: | Firenze |
| Ефект: | Деревина |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.99 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | N9X7 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 35 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Tuscania |
| Серія: | Firenze Tuscania |
| Колекція: | Firenze |
| Ефект: | Деревина |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.66 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | N9X1 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 30.82 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Tuscania |
| Серія: | Firenze Tuscania |
| Колекція: | Firenze |
| Ефект: | Деревина |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.49 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | O3G1 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R10 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




























