Плитка Fes Ascot Італія

Плитка серії Fes Ascot виробництва Ascot (Італія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Fes Ascot необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Fes Ascot, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Fes Ascot для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 220 грн., у серії представлено 17 плиток.
Керамічна плитка з колекції Fes Ascot виробництва Італія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 6.87 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Ascot |
| Серія: | Fes |
| Колекція: | Fes Ascot |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.5 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 0.5м.кв.(30шт) |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | CC0005126 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 6.87 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Ascot |
| Серія: | Fes |
| Колекція: | Fes Ascot |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.5 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 0.5м.кв.(30шт) |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | CC0005141 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 6.87 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Ascot |
| Серія: | Fes |
| Колекція: | Fes Ascot |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.5 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 0.5м.кв.(30шт) |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | CC0005144 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 6.87 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Ascot |
| Серія: | Fes |
| Колекція: | Fes Ascot |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.5 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 0.5м.кв.(30шт) |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | CC0005145 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 6.87 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Ascot |
| Серія: | Fes |
| Колекція: | Fes Ascot |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.5 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 0.5м.кв.(30шт) |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | CC0005146 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 6.87 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Ascot |
| Серія: | Fes |
| Колекція: | Fes Ascot |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.5 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 0.5м.кв.(30шт) |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | CC0005289 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 6.87 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Ascot |
| Серія: | Fes |
| Колекція: | Fes Ascot |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.5 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 0.5м.кв.(30шт) |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | CC0005291 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 6.87 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Ascot |
| Серія: | Fes |
| Колекція: | Fes Ascot |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.5 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 0.5м.кв.(30шт) |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | CC0005292 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 6.87 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Ascot |
| Серія: | Fes |
| Колекція: | Fes Ascot |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.5 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 0.5м.кв.(30шт) |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | CC0005294 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 0.3 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Ascot |
| Серія: | Fes |
| Колекція: | Fes Ascot |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 18 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 18шт |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | CC0005295 |
| Ректифікація краю: | Ні |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 0.3 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Ascot |
| Серія: | Fes |
| Колекція: | Fes Ascot |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 18 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 18шт |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | CC0005296 |
| Ректифікація краю: | Ні |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 0.3 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Ascot |
| Серія: | Fes |
| Колекція: | Fes Ascot |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 18 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 18шт |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | CC0005297 |
| Ректифікація краю: | Ні |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 0.3 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Ascot |
| Серія: | Fes |
| Колекція: | Fes Ascot |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 18 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 18шт |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | CC0005298 |
| Ректифікація краю: | Ні |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 0.3 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Ascot |
| Серія: | Fes |
| Колекція: | Fes Ascot |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 18 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 18шт |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | CC0005299 |
| Ректифікація краю: | Ні |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 0.3 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Ascot |
| Серія: | Fes |
| Колекція: | Fes Ascot |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 18 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 18шт |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | CC0005300 |
| Ректифікація краю: | Ні |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 0.3 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Ascot |
| Серія: | Fes |
| Колекція: | Fes Ascot |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 18 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 18шт |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | CC0005301 |
| Ректифікація краю: | Ні |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 0.3 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Ascot |
| Серія: | Fes |
| Колекція: | Fes Ascot |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 18 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 18шт |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | CC0005302 |
| Ректифікація краю: | Ні |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






























