Плитка FS Campania Peronda Іспанія

Плитка серії FS Campania Peronda виробництва Peronda (Іспанія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії FS Campania Peronda необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції FS Campania Peronda, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки FS Campania Peronda для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 3 065 грн., у серії представлено 4 плиток.
Керамічна плитка з колекції FS Campania Peronda виробництва Іспанія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 21.392 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Peronda |
| Серія: | FS Campania Peronda |
| Колекція: | FS Campania |
| Ефект: | Печворк |
| У палеті м.кв.: | 52.32 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.09 |
| Товщина: | 9.5 мм |
| Штук в упаковці: | 10 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Напівглянець |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 37766 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 21.392 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Peronda |
| Серія: | FS Campania Peronda |
| Колекція: | FS Campania |
| У палеті м.кв.: | 52.32 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.09 |
| Товщина: | 9.5 мм |
| Штук в упаковці: | 10 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Напівглянець |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 37767 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 21.392 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Peronda |
| Серія: | FS Campania Peronda |
| Колекція: | FS Campania |
| У палеті м.кв.: | 52.32 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.09 |
| Товщина: | 9.5 мм |
| Штук в упаковці: | 10 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Напівглянець |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 37768 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 21.392 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Peronda |
| Серія: | FS Campania Peronda |
| Колекція: | FS Campania |
| У палеті м.кв.: | 52.32 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.09 |
| Товщина: | 9.5 мм |
| Штук в упаковці: | 10 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Напівглянець |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | 37995 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |


(097)969-99-79
(050)828-97-63















