Плитка Estoril Newker Іспанія

Плитка серії Estoril Newker виробництва Newker (Іспанія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Estoril Newker необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Estoril Newker, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Estoril Newker для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 2 166,84 грн., у серії представлено 8 плиток.
Керамічна плитка з колекції Estoril Newker виробництва Іспанія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 19.53 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Newker |
| Серія: | Estoril |
| Колекція: | Estoril Newker |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,92 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 0,92м.кв. (7 шт) |
| Штук в упаковці: | 7 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| Артикул виробника: | 201102 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 19.53 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Newker |
| Серія: | Estoril |
| Колекція: | Estoril Newker |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,92 |
| Товщина: | 9,5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 0,92м.кв. (7 шт) |
| Штук в упаковці: | 7 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| Артикул виробника: | 201109 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R13 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 19.53 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Newker |
| Серія: | Estoril |
| Колекція: | Estoril Newker |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,92 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 0,92м.кв. (7 шт) |
| Штук в упаковці: | 7 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| Артикул виробника: | 201101 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 19.53 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Newker |
| Серія: | Estoril |
| Колекція: | Estoril Newker |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,92 |
| Товщина: | 9,5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 0,92м.кв. (7 шт) |
| Штук в упаковці: | 7 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| Артикул виробника: | 201107 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R13 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 19.53 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Newker |
| Серія: | Estoril |
| Колекція: | Estoril Newker |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,92 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 0,92м.кв. (7 шт) |
| Штук в упаковці: | 7 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| Артикул виробника: | 201105 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 19.53 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Newker |
| Серія: | Estoril |
| Колекція: | Estoril Newker |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,92 |
| Товщина: | 9,5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 0,92м.кв. (7 шт) |
| Штук в упаковці: | 7 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| Артикул виробника: | 201106 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R13 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 19.53 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Newker |
| Серія: | Estoril |
| Колекція: | Estoril Newker |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,92 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 0,92м.кв. (7 шт) |
| Штук в упаковці: | 7 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| Артикул виробника: | 201103 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 19.53 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Newker |
| Серія: | Estoril |
| Колекція: | Estoril Newker |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,92 |
| Товщина: | 9,5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 0,92м.кв. (7 шт) |
| Штук в упаковці: | 7 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Протиковзка |
| Артикул виробника: | 201108 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R13 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63













