Плитка Desire Iris Італія

Плитка серії Desire Iris виробництва Iris (Італія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Desire Iris необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Desire Iris, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Desire Iris для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 1 995,50 грн., у серії представлено 10 плиток.
Керамічна плитка з колекції Desire Iris виробництва Італія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Вага: | 13.8 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Iris |
| Серія: | Desire Iris |
| Колекція: | Desire |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.02 м.кв. |
| Товщина: | 7 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 1.02 м.кв. / 34 шт / 13.8 кг |
| Штук в упаковці: | 34 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Напівполірована |
| Артикул виробника: | 754889 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 13.8 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Iris |
| Серія: | Desire Iris |
| Колекція: | Desire |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.02 м.кв. |
| Товщина: | 7 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 1.02 м.кв. / 34 шт / 13.8 кг |
| Штук в упаковці: | 34 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Напівполірована |
| Артикул виробника: | 754886 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 13.8 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Iris |
| Серія: | Desire Iris |
| Колекція: | Desire |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.02 м.кв. |
| Товщина: | 7 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 1.02 м.кв. / 34 шт / 13.8 кг |
| Штук в упаковці: | 34 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Напівполірована |
| Артикул виробника: | 754890 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 19.75 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Iris |
| Серія: | Desire Iris |
| Колекція: | Desire |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.9 м.кв. |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 0.9 м.кв. / 5 шт / 19.75 кг |
| Штук в упаковці: | 5 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 863564 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 19.75 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Iris |
| Серія: | Desire Iris |
| Колекція: | Desire |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.9 м.кв. |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 0.9 м.кв. / 5 шт / 19.75 кг |
| Штук в упаковці: | 5 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 863563 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 13.8 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Iris |
| Серія: | Desire Iris |
| Колекція: | Desire |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.02 м.кв. |
| Товщина: | 7 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 1.02 м.кв. / 34 шт / 13.8 кг |
| Штук в упаковці: | 34 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Напівполірована |
| Артикул виробника: | 754887 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 13.8 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Iris |
| Серія: | Desire Iris |
| Колекція: | Desire |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.02 м.кв. |
| Товщина: | 7 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 1.02 м.кв. / 34 шт / 13.8 кг |
| Штук в упаковці: | 34 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Напівполірована |
| Артикул виробника: | 754888 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 13.8 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Iris |
| Серія: | Desire Iris |
| Колекція: | Desire |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.02 м.кв. |
| Товщина: | 7 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 1.02 м.кв. / 34 шт / 13.8 кг |
| Штук в упаковці: | 34 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Напівполірована |
| Артикул виробника: | 754891 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 13.8 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Iris |
| Серія: | Desire Iris |
| Колекція: | Desire |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.02 м.кв. |
| Товщина: | 7 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 1.02 м.кв. / 34 шт / 13.8 кг |
| Штук в упаковці: | 34 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Напівполірована |
| Артикул виробника: | 754892 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 13.8 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Iris |
| Серія: | Desire Iris |
| Колекція: | Desire |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.02 м.кв. |
| Товщина: | 7 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 1.02 м.кв. / 34 шт / 13.8 кг |
| Штук в упаковці: | 34 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Напівполірована |
| Артикул виробника: | 754893 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Декор |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

































