Плитка Crown Veneto Іспанія

Плитка серії Crown Veneto виробництва Veneto (Іспанія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Crown Veneto необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Crown Veneto, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Crown Veneto для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 850,53 грн., у серії представлено 8 плиток.
Керамічна плитка з колекції Crown Veneto виробництва Іспанія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 35.44 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Veneto |
| Серія: | Crown |
| Колекція: | Crown Veneto |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,9959 |
| Товщина: | 7,6 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1,9959м.кв. (5 шт) |
| Штук в упаковці: | 5 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Полірована |
| PEI: | IV |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 35.44 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Veneto |
| Серія: | Crown |
| Колекція: | Crown Veneto |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,9959 |
| Товщина: | 7,6 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1,9959м.кв. (5 шт) |
| Штук в упаковці: | 5 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Полірована |
| PEI: | IV |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 28.91 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Veneto |
| Серія: | Crown |
| Колекція: | Crown Veneto |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,601 |
| Товщина: | 7,6 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1,601м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Полірована |
| PEI: | IV |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 28.91 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Veneto |
| Серія: | Crown |
| Колекція: | Crown Veneto |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,601 |
| Товщина: | 7,6 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1,601м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Полірована |
| PEI: | IV |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 12 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Veneto |
| Серія: | Crown |
| Колекція: | Crown Veneto |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 7,6 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 20 шт |
| Штук в упаковці: | 20 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Полірована |
| PEI: | IV |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плінтус |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 12 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Veneto |
| Серія: | Crown |
| Колекція: | Crown Veneto |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 7,6 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 20 шт |
| Штук в упаковці: | 20 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Полірована |
| PEI: | IV |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плінтус |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 19 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Veneto |
| Серія: | Crown |
| Колекція: | Crown Veneto |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 7,6 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 16 шт |
| Штук в упаковці: | 16 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Полірована |
| PEI: | IV |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плінтус |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 19 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Veneto |
| Серія: | Crown |
| Колекція: | Crown Veneto |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 7,6 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 16 шт |
| Штук в упаковці: | 16 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Полірована |
| PEI: | IV |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плінтус |


(097)969-99-79
(050)828-97-63













