Плитка Cr.Illusion Pamesa Іспанія
Плитка серії Cr.Illusion Pamesa виробництва Pamesa (Іспанія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Cr.Illusion Pamesa необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Cr.Illusion Pamesa, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Cr.Illusion Pamesa для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 553,16 грн., у серії представлено 20 плиток.
Керамічна плитка з колекції Cr.Illusion Pamesa виробництва Іспанія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Розміри шматочка: | 7x7см |
| Вага: | 23.1 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Pamesa |
| Серія: | Cr.Illusion |
| Колекція: | Cr.Illusion Pamesa |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V4 |
| Пакувальна норма: | 1м.кв. (11 шт) |
| Штук в упаковці: | 11 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Полірована |
| Артикул виробника: | 38-590-119-0144 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Мозаїка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Розміри шматочка: | 7x7см |
| Вага: | 23.1 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Pamesa |
| Серія: | Cr.Illusion |
| Колекція: | Cr.Illusion Pamesa |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V4 |
| Пакувальна норма: | 1м.кв. (11 шт) |
| Штук в упаковці: | 11 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Полірована |
| Артикул виробника: | 38-590-296-0144 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Мозаїка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 38.4 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Pamesa |
| Серія: | Cr.Illusion |
| Колекція: | Cr.Illusion Pamesa |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,44 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V4 |
| Пакувальна норма: | 1,44м.кв. (1 шт) |
| Штук в упаковці: | 1 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Полірована |
| Артикул виробника: | 04-120-119-0144 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 38.4 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Pamesa |
| Серія: | Cr.Illusion |
| Колекція: | Cr.Illusion Pamesa |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,44 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V4 |
| Пакувальна норма: | 1,44м.кв. (1 шт) |
| Штук в упаковці: | 1 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Полірована |
| Артикул виробника: | 04-120-296-0144 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 45.5 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Pamesa |
| Серія: | Cr.Illusion |
| Колекція: | Cr.Illusion Pamesa |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,62 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V4 |
| Пакувальна норма: | 1,62м.кв. (1 шт) |
| Штук в упаковці: | 1 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Полірована |
| Артикул виробника: | 04-505-119-0144 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 45.5 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Pamesa |
| Серія: | Cr.Illusion |
| Колекція: | Cr.Illusion Pamesa |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,62 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V4 |
| Пакувальна норма: | 1,62м.кв. (1 шт) |
| Штук в упаковці: | 1 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Полірована |
| Артикул виробника: | 04-505-296-0144 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 42 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Pamesa |
| Серія: | Cr.Illusion |
| Колекція: | Cr.Illusion Pamesa |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,62 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V4 |
| Пакувальна норма: | 1,62м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Полірована |
| Артикул виробника: | 04-804-119-0144 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 42 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Pamesa |
| Серія: | Cr.Illusion |
| Колекція: | Cr.Illusion Pamesa |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,62 |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V4 |
| Пакувальна норма: | 1,62м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Полірована |
| Артикул виробника: | 04-804-296-0144 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 5 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Pamesa |
| Серія: | Cr.Illusion |
| Колекція: | Cr.Illusion Pamesa |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V4 |
| Пакувальна норма: | 1 шт |
| Штук в упаковці: | 1 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Полірована |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плінтус |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 5 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Pamesa |
| Серія: | Cr.Illusion |
| Колекція: | Cr.Illusion Pamesa |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V4 |
| Пакувальна норма: | 1 шт |
| Штук в упаковці: | 1 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Полірована |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плінтус |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 3.5 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Pamesa |
| Серія: | Cr.Illusion |
| Колекція: | Cr.Illusion Pamesa |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V4 |
| Пакувальна норма: | 1 шт |
| Штук в упаковці: | 1 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Полірована |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плінтус |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 3.5 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Pamesa |
| Серія: | Cr.Illusion |
| Колекція: | Cr.Illusion Pamesa |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V4 |
| Пакувальна норма: | 1 шт |
| Штук в упаковці: | 1 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Полірована |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плінтус |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 15 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Pamesa |
| Серія: | Cr.Illusion |
| Колекція: | Cr.Illusion Pamesa |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V4 |
| Пакувальна норма: | 1 шт |
| Штук в упаковці: | 1 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Полірована |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Сходинка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 15 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Pamesa |
| Серія: | Cr.Illusion |
| Колекція: | Cr.Illusion Pamesa |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V4 |
| Пакувальна норма: | 1 шт |
| Штук в упаковці: | 1 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Полірована |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Сходинка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 10 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Pamesa |
| Серія: | Cr.Illusion |
| Колекція: | Cr.Illusion Pamesa |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V4 |
| Пакувальна норма: | 1 шт |
| Штук в упаковці: | 1 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Полірована |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Сходинка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 10 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Pamesa |
| Серія: | Cr.Illusion |
| Колекція: | Cr.Illusion Pamesa |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V4 |
| Пакувальна норма: | 1 шт |
| Штук в упаковці: | 1 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Полірована |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Сходинка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 15 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Pamesa |
| Серія: | Cr.Illusion |
| Колекція: | Cr.Illusion Pamesa |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V4 |
| Пакувальна норма: | 1 шт |
| Штук в упаковці: | 1 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Полірована |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Кутова сходинка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 15 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Pamesa |
| Серія: | Cr.Illusion |
| Колекція: | Cr.Illusion Pamesa |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V4 |
| Пакувальна норма: | 1 шт |
| Штук в упаковці: | 1 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Полірована |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Кутова сходинка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 10 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Pamesa |
| Серія: | Cr.Illusion |
| Колекція: | Cr.Illusion Pamesa |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V4 |
| Пакувальна норма: | 1 шт |
| Штук в упаковці: | 1 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Полірована |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Кутова сходинка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 10 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Pamesa |
| Серія: | Cr.Illusion |
| Колекція: | Cr.Illusion Pamesa |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V4 |
| Пакувальна норма: | 1 шт |
| Штук в упаковці: | 1 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Полірована |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Кутова сходинка |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
























