Плитка Cortone Cerrad Польща

Плитка серії Cortone Cerrad виробництва Cerrad (Польща) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Cortone Cerrad необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Cortone Cerrad, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Cortone Cerrad для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 743 грн., у серії представлено 12 плиток.
Керамічна плитка з колекції Cortone Cerrad виробництва Польща гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Країна: | Польща |
| Бренд: | Cerrad |
| Серія: | Cortone |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.43 |
| Товщина: | 0.8 см |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | PEI 4 |
| Артикул виробника: | 21878 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R9 |
Характеристики
| Країна: | Польща |
| Бренд: | Cerrad |
| Серія: | Cortone |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.43 |
| Товщина: | 0.8 см |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | PEI 4 |
| Артикул виробника: | 21892 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R9 |
Характеристики
| Країна: | Польща |
| Бренд: | Cerrad |
| Серія: | Cortone |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.43 |
| Товщина: | 0.8 см |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | PEI 3 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R9 |
Характеристики
| Країна: | Польща |
| Бренд: | Cerrad |
| Серія: | Cortone |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.16 |
| Товщина: | 0.8 см |
| Штук в упаковці: | 5 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | PEI 4 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R9 |
Характеристики
| Країна: | Польща |
| Бренд: | Cerrad |
| Серія: | Cortone |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.16 |
| Товщина: | 0.8 см |
| Штук в упаковці: | 5 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | PEI 4 |
| Артикул виробника: | 29487 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R9 |
Характеристики
| Країна: | Польща |
| Бренд: | Cerrad |
| Серія: | Cortone |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.16 |
| Товщина: | 0.8 см |
| Штук в упаковці: | 5 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | PEI 3 |
| Артикул виробника: | 29500 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R9 |
Характеристики
| Країна: | Польща |
| Бренд: | Cerrad |
| Серія: | Cortone |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 0.77 |
| Товщина: | 0.8 см |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | PEI 5 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Сходинка |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R9 |
Характеристики
| Країна: | Польща |
| Бренд: | Cerrad |
| Серія: | Cortone |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 0.77 |
| Товщина: | 0.8 см |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | PEI 4 |
| Артикул виробника: | 1731 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Сходинка |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R9 |
Характеристики
| Країна: | Польща |
| Бренд: | Cerrad |
| Серія: | Cortone |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 0.77 |
| Товщина: | 0.8 см |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | PEI 4 |
| Артикул виробника: | 1755 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Сходинка |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R9 |
Характеристики
| Країна: | Польща |
| Бренд: | Cerrad |
| Серія: | Cortone |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 1 см |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | PEI 4 |
| Артикул виробника: | 37016 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Мозаїка |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Країна: | Польща |
| Бренд: | Cerrad |
| Серія: | Cortone |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 1 см |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | PEI 4 |
| Артикул виробника: | 37023 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Мозаїка |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Країна: | Польща |
| Бренд: | Cerrad |
| Серія: | Cortone |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 1 см |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | PEI 3 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Мозаїка |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R10 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
























