Плитка Cement8 Made+39 Італія
Плитка серії Cement8 Made+39 виробництва Made+39 (Італія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Cement8 Made+39 необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Cement8 Made+39, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Cement8 Made+39 для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 2 935,79 грн., у серії представлено 12 плиток.
Керамічна плитка з колекції Cement8 Made+39 виробництва Італія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 9.5 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Made+39 |
| Серія: | Cement8 |
| Колекція: | Cement8 Made+39 |
| У палеті м.кв.: | 43,2 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,54 |
| Товщина: | 9,5 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 0,54м.кв. (12 шт) |
| Штук в упаковці: | 12 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | CB00300 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 9.5 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Made+39 |
| Серія: | Cement8 |
| Колекція: | Cement8 Made+39 |
| У палеті м.кв.: | 46,8 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,54 |
| Товщина: | 9,5 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 0,54м.кв. (12 шт) |
| Штук в упаковці: | 12 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | CC00300 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 9.5 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Made+39 |
| Серія: | Cement8 |
| Колекція: | Cement8 Made+39 |
| У палеті м.кв.: | 46,8 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,54 |
| Товщина: | 9,5 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 0,54м.кв. (12 шт) |
| Штук в упаковці: | 12 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | CG00300 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 9.5 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Made+39 |
| Серія: | Cement8 |
| Колекція: | Cement8 Made+39 |
| У палеті м.кв.: | 46,8 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,54 |
| Товщина: | 9,5 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 0,54м.кв. (12 шт) |
| Штук в упаковці: | 12 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | CGR0030 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 22.2 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Made+39 |
| Серія: | Cement8 |
| Колекція: | Cement8 Made+39 |
| У палеті м.кв.: | 43,2 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,17 |
| Товщина: | 9,5 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 1,17м.кв. (13 шт) |
| Штук в упаковці: | 13 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | CB00100 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 21.7 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Made+39 |
| Серія: | Cement8 |
| Колекція: | Cement8 Made+39 |
| У палеті м.кв.: | 43,2 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,17 |
| Товщина: | 9,5 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 1,17м.кв. (13 шт) |
| Штук в упаковці: | 13 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | CB00200 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 22.2 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Made+39 |
| Серія: | Cement8 |
| Колекція: | Cement8 Made+39 |
| У палеті м.кв.: | 43,2 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,17 |
| Товщина: | 9,5 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 1,17м.кв. (13 шт) |
| Штук в упаковці: | 13 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | CC00100 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 21.7 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Made+39 |
| Серія: | Cement8 |
| Колекція: | Cement8 Made+39 |
| У палеті м.кв.: | 46,8 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,17 |
| Товщина: | 9,5 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 1,17м.кв. (13 шт) |
| Штук в упаковці: | 13 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | CC00200 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 22.2 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Made+39 |
| Серія: | Cement8 |
| Колекція: | Cement8 Made+39 |
| У палеті м.кв.: | 43,2 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,17 |
| Товщина: | 9,5 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 1,17м.кв. (13 шт) |
| Штук в упаковці: | 13 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | CG00100 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 21.7 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Made+39 |
| Серія: | Cement8 |
| Колекція: | Cement8 Made+39 |
| У палеті м.кв.: | 46,8 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,17 |
| Товщина: | 9,5 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 1,17м.кв. (13 шт) |
| Штук в упаковці: | 13 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | CG00200 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 22.2 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Made+39 |
| Серія: | Cement8 |
| Колекція: | Cement8 Made+39 |
| У палеті м.кв.: | 43,2 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,17 |
| Товщина: | 9,5 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 1,17м.кв. (13 шт) |
| Штук в упаковці: | 13 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | CGR0010 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 21.7 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Made+39 |
| Серія: | Cement8 |
| Колекція: | Cement8 Made+39 |
| У палеті м.кв.: | 46,8 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,17 |
| Товщина: | 9,5 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 1,17м.кв. (13 шт) |
| Штук в упаковці: | 13 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | IV |
| Артикул виробника: | CGR0020 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |


(097)969-99-79
(050)828-97-63















