Плитка Caliope Bestile Іспанія

Плитка серії Caliope Bestile виробництва Bestile (Іспанія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Caliope Bestile необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Caliope Bestile, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Caliope Bestile для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 2 560 грн., у серії представлено 3 плиток.
Керамічна плитка з колекції Caliope Bestile виробництва Іспанія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 10.25 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Bestile |
| Серія: | Caliope Bestile |
| Колекція: | Caliope |
| У палеті м.кв.: | 58.24 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.56 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Штук в упаковці: | 25 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Глянець |
| Артикул виробника: | Caliope |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 10.25 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Bestile |
| Серія: | Caliope Bestile |
| Колекція: | Caliope |
| У палеті м.кв.: | 58.24 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.56 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Штук в упаковці: | 25 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Глянець |
| Артикул виробника: | Caliope |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 10.25 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Bestile |
| Серія: | Caliope Bestile |
| Колекція: | Caliope |
| У палеті м.кв.: | 58.24 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.56 |
| Товщина: | 9 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Штук в упаковці: | 25 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Глянець |
| Артикул виробника: | Caliope |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |


(097)969-99-79
(050)828-97-63








