Плитка Brickwall Ascot Італія

Плитка серії Brickwall Ascot виробництва Ascot (Італія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Brickwall Ascot необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Brickwall Ascot, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Brickwall Ascot для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 2 075 грн., у серії представлено 20 плиток.
Керамічна плитка з колекції Brickwall Ascot виробництва Італія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 15.8 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Ascot |
| Серія: | Brickwall |
| Колекція: | Brickwall Ascot |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.004 |
| Товщина: | 9 мм |
| Пакувальна норма: | 1.004м.кв.(20шт) |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | BW1010 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 15.8 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Ascot |
| Серія: | Brickwall |
| Колекція: | Brickwall Ascot |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.004 |
| Товщина: | 9 мм |
| Пакувальна норма: | 1.004м.кв.(20шт) |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | BW1010L |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 15.8 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Ascot |
| Серія: | Brickwall |
| Колекція: | Brickwall Ascot |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.004 |
| Товщина: | 9 мм |
| Пакувальна норма: | 1.004м.кв.(20шт) |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | BW1022 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 15.8 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Ascot |
| Серія: | Brickwall |
| Колекція: | Brickwall Ascot |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.004 |
| Товщина: | 9 мм |
| Пакувальна норма: | 1.004м.кв.(20шт) |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | BW1022L |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 15.8 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Ascot |
| Серія: | Brickwall |
| Колекція: | Brickwall Ascot |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.004 |
| Товщина: | 9 мм |
| Пакувальна норма: | 1.004м.кв.(20шт) |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | BW1024 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 15.8 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Ascot |
| Серія: | Brickwall |
| Колекція: | Brickwall Ascot |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.004 |
| Товщина: | 9 мм |
| Пакувальна норма: | 1.004м.кв.(20шт) |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | BW1040 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 15.8 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Ascot |
| Серія: | Brickwall |
| Колекція: | Brickwall Ascot |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.004 |
| Товщина: | 9 мм |
| Пакувальна норма: | 1.004м.кв.(20шт) |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | BW1040L |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 15.8 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Ascot |
| Серія: | Brickwall |
| Колекція: | Brickwall Ascot |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.004 |
| Товщина: | 9 мм |
| Пакувальна норма: | 1.004м.кв.(20шт) |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | BW1044 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 20 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Ascot |
| Серія: | Brickwall |
| Колекція: | Brickwall Ascot |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.3052 |
| Товщина: | 9 мм |
| Пакувальна норма: | 1.3052м.кв.(13шт) |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | BW010 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 20 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Ascot |
| Серія: | Brickwall |
| Колекція: | Brickwall Ascot |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.3052 |
| Товщина: | 9 мм |
| Пакувальна норма: | 1.3052м.кв.(13шт) |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | BW010L |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 20 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Ascot |
| Серія: | Brickwall |
| Колекція: | Brickwall Ascot |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.3052 |
| Товщина: | 9 мм |
| Пакувальна норма: | 1.3052м.кв.(13шт) |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | BW022 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 20 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Ascot |
| Серія: | Brickwall |
| Колекція: | Brickwall Ascot |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.3052 |
| Товщина: | 9 мм |
| Пакувальна норма: | 1.3052м.кв.(13шт) |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | BW022L |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 20 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Ascot |
| Серія: | Brickwall |
| Колекція: | Brickwall Ascot |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.3052 |
| Товщина: | 9 мм |
| Пакувальна норма: | 1.3052м.кв.(13шт) |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | BW040 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 15.4 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Ascot |
| Серія: | Brickwall |
| Колекція: | Brickwall Ascot |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.978 |
| Товщина: | 9 мм |
| Пакувальна норма: | 0.978м.кв.(30шт) |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | BW6010 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 15.4 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Ascot |
| Серія: | Brickwall |
| Колекція: | Brickwall Ascot |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.978 |
| Товщина: | 9 мм |
| Пакувальна норма: | 0.978м.кв.(30шт) |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | BW6010L |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 15.4 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Ascot |
| Серія: | Brickwall |
| Колекція: | Brickwall Ascot |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.978 |
| Товщина: | 9 мм |
| Пакувальна норма: | 0.978м.кв.(30шт) |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | BW6022 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 15.4 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Ascot |
| Серія: | Brickwall |
| Колекція: | Brickwall Ascot |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.978 |
| Товщина: | 9 мм |
| Пакувальна норма: | 0.978м.кв.(30шт) |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Глянцева |
| Артикул виробника: | BW6022L |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 15.4 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Ascot |
| Серія: | Brickwall |
| Колекція: | Brickwall Ascot |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.978 |
| Товщина: | 9 мм |
| Пакувальна норма: | 0.978м.кв.(30шт) |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | BW6024 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 15.4 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Ascot |
| Серія: | Brickwall |
| Колекція: | Brickwall Ascot |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.978 |
| Товщина: | 9 мм |
| Пакувальна норма: | 0.978м.кв.(30шт) |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | BW6040 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 15.4 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Ascot |
| Серія: | Brickwall |
| Колекція: | Brickwall Ascot |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.978 |
| Товщина: | 9 мм |
| Пакувальна норма: | 0.978м.кв.(30шт) |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | BW6044 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

































