Плитка Bernini Saloni Іспанія

Плитка серії Bernini Saloni виробництва Saloni (Іспанія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Bernini Saloni необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Bernini Saloni, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Bernini Saloni для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 2 515 грн., у серії представлено 4 плиток.
Керамічна плитка з колекції Bernini Saloni виробництва Іспанія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Вага: | 22.5 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Saloni |
| Серія: | Bernini Saloni |
| Колекція: | Bernini |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.95 м.кв. |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 0.95 м.кв. / 2 шт / 22.5 кг |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | EZB670 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 22.5 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Saloni |
| Серія: | Bernini Saloni |
| Колекція: | Bernini |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.95 м.кв. |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 0.95 м.кв. / 2 шт / 22.5 кг |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | EZB620 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 22.5 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Saloni |
| Серія: | Bernini Saloni |
| Колекція: | Bernini |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.95 м.кв. |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 0.95 м.кв. / 2 шт / 22.5 кг |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Артикул виробника: | FDM990 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 22.5 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Saloni |
| Серія: | Bernini Saloni |
| Колекція: | Bernini |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.95 м.кв. |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 0.95 м.кв. / 2 шт / 22.5 кг |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Артикул виробника: | EZX620 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Декор |


(097)969-99-79
(050)828-97-63











