Плитка Bernina Sintesi Італія

Плитка серії Bernina Sintesi виробництва Sintesi (Італія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Bernina Sintesi необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Bernina Sintesi, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Bernina Sintesi для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 1 881,58 грн., у серії представлено 15 плиток.
Керамічна плитка з колекції Bernina Sintesi виробництва Італія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Розміри шматочка: | 5x5см |
| Вага: | 16.2 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Sintesi |
| Серія: | Bernina |
| Колекція: | Bernina Sintesi |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1 |
| Товщина: | 8,2 мм |
| Пакувальна норма: | 1м.кв. (11 шт) |
| Штук в упаковці: | 11 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | PF00017132 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Мозаїка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Розміри шматочка: | 5x5см |
| Вага: | 16.2 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Sintesi |
| Серія: | Bernina |
| Колекція: | Bernina Sintesi |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1 |
| Товщина: | 8,2 мм |
| Пакувальна норма: | 1м.кв. (11 шт) |
| Штук в упаковці: | 11 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | PF00017133 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Мозаїка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Розміри шматочка: | 5x5см |
| Вага: | 16.2 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Sintesi |
| Серія: | Bernina |
| Колекція: | Bernina Sintesi |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1 |
| Товщина: | 8,2 мм |
| Пакувальна норма: | 1м.кв. (11 шт) |
| Штук в упаковці: | 11 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | PF00017134 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Мозаїка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 25 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Sintesi |
| Серія: | Bernina |
| Колекція: | Bernina Sintesi |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,44 |
| Товщина: | 8,2 мм |
| Пакувальна норма: | 1,44м.кв. (8 шт) |
| Штук в упаковці: | 8 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | PF00017091 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 25 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Sintesi |
| Серія: | Bernina |
| Колекція: | Bernina Sintesi |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,44 |
| Товщина: | 8,2 мм |
| Пакувальна норма: | 1,44м.кв. (8 шт) |
| Штук в упаковці: | 8 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | PF00017093 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 25 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Sintesi |
| Серія: | Bernina |
| Колекція: | Bernina Sintesi |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,44 |
| Товщина: | 8,2 мм |
| Пакувальна норма: | 1,44м.кв. (8 шт) |
| Штук в упаковці: | 8 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | PF00017092 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 30 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Sintesi |
| Серія: | Bernina |
| Колекція: | Bernina Sintesi |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,47 |
| Товщина: | 10 мм |
| Пакувальна норма: | 1,47м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | PF00017097 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 30 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Sintesi |
| Серія: | Bernina |
| Колекція: | Bernina Sintesi |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,47 |
| Товщина: | 10 мм |
| Пакувальна норма: | 1,47м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | PF00017099 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 30 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Sintesi |
| Серія: | Bernina |
| Колекція: | Bernina Sintesi |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,47 |
| Товщина: | 10 мм |
| Пакувальна норма: | 1,47м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | PF00017098 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 25 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Sintesi |
| Серія: | Bernina |
| Колекція: | Bernina Sintesi |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,44 |
| Товщина: | 8,2 мм |
| Пакувальна норма: | 1,44м.кв. (4 шт) |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | PF00017088 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 25 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Sintesi |
| Серія: | Bernina |
| Колекція: | Bernina Sintesi |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,44 |
| Товщина: | 8,2 мм |
| Пакувальна норма: | 1,44м.кв. (4 шт) |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | PF00017090 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 25 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Sintesi |
| Серія: | Bernina |
| Колекція: | Bernina Sintesi |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,44 |
| Товщина: | 8,2 мм |
| Пакувальна норма: | 1,44м.кв. (4 шт) |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | PF00017089 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 16 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Sintesi |
| Серія: | Bernina |
| Колекція: | Bernina Sintesi |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 8,2 мм |
| Пакувальна норма: | 16 шт |
| Штук в упаковці: | 16 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | PF00017129 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плінтус |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 16 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Sintesi |
| Серія: | Bernina |
| Колекція: | Bernina Sintesi |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 8,2 мм |
| Пакувальна норма: | 16 шт |
| Штук в упаковці: | 16 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | PF00017130 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плінтус |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 16 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Sintesi |
| Серія: | Bernina |
| Колекція: | Bernina Sintesi |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 8,2 мм |
| Пакувальна норма: | 16 шт |
| Штук в упаковці: | 16 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Глазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | PF00017131 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плінтус |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






















