Плитка Atelier ITT Іспанія
Плитка серії Atelier ITT виробництва ITT (Іспанія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Atelier ITT необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Atelier ITT, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Atelier ITT для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 301 грн., у серії представлено 3 плиток.
Керамічна плитка з колекції Atelier ITT виробництва Іспанія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Характеристики
| Вага: | 16.3 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | ITT |
| Серія: | Atelier ITT |
| Колекція: | Atelier |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.95 м.кв. |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 0.95 м.кв. / 2 шт / 16.3 кг |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 891629 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 16.3 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | ITT |
| Серія: | Atelier ITT |
| Колекція: | Atelier |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.95 м.кв. |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 0.95 м.кв. / 2 шт / 16.3 кг |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 21.33 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | ITT |
| Серія: | Atelier ITT |
| Колекція: | Atelier |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 1.08 м.кв. |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | невідомо |
| Штук в упаковці: | 3 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Металл |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 866600 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Вставка |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






