Плитка Aspen Peronda Іспанія

Плитка серії Aspen Peronda виробництва Peronda (Іспанія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Aspen Peronda необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Aspen Peronda, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Aspen Peronda для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 306,50 грн., у серії представлено 11 плиток.
Керамічна плитка з колекції Aspen Peronda виробництва Іспанія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Вага: | 22.17 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Peronda |
| Серія: | Aspen Peronda |
| Колекція: | Aspen |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.948 м.кв. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 0.948 м.кв. / 4 шт / 22.17 кг |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 3369124961 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 32.5 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Peronda |
| Серія: | Aspen Peronda |
| Колекція: | Aspen |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.95 м.кв. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 0.95 м.кв. / 4 шт / 32.5 кг |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | fOY3 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 22.17 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Peronda |
| Серія: | Aspen Peronda |
| Колекція: | Aspen |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.948 м.кв. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 0.948 м.кв. / 4 шт / 22.17 кг |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 3369124962 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 32.5 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Peronda |
| Серія: | Aspen Peronda |
| Колекція: | Aspen |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.95 м.кв. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 0.95 м.кв. / 4 шт / 32.5 кг |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | fOUA |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 23 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Peronda |
| Серія: | Aspen Peronda |
| Колекція: | Aspen |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.95 м.кв. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 0.95 м.кв. / 4 шт / 23 кг |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | fOXM |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 23 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Peronda |
| Серія: | Aspen Peronda |
| Колекція: | Aspen |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.95 м.кв. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 0.95 м.кв. / 4 шт / 23 кг |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | fOUB |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Peronda |
| Серія: | Aspen Peronda |
| Колекція: | Aspen |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 16 шт / 14.28 кг |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 359524316 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плінтус |
Характеристики
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Peronda |
| Серія: | Aspen Peronda |
| Колекція: | Aspen |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 16 шт / 14.28 кг |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 359524317 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плінтус |
Характеристики
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Peronda |
| Серія: | Aspen Peronda |
| Колекція: | Aspen |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 16 шт / 14.28 кг |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 359524318 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плінтус |
Характеристики
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Peronda |
| Серія: | Aspen Peronda |
| Колекція: | Aspen |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 16 шт / 14.28 кг |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 359524319 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плінтус |
Характеристики
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Peronda |
| Серія: | Aspen Peronda |
| Колекція: | Aspen |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 2 шт / 19.2 кг |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 1154524789 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Сходинка |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




















