Плитка Aroa Azulejo Espanol Іспанія

Плитка серії Aroa Azulejo Espanol виробництва Azulejo Espanol (Іспанія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Aroa Azulejo Espanol необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Aroa Azulejo Espanol, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Aroa Azulejo Espanol для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 639,50 грн., у серії представлено 9 плиток.
Керамічна плитка з колекції Aroa Azulejo Espanol виробництва Іспанія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Вага: | 29 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Azulejo Espanol |
| Серія: | Aroa Azulejo Espanol |
| Колекція: | Aroa |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.5 м.кв. |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 1.5 м.кв. / 9 шт / 29 кг |
| Штук в упаковці: | 9 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 756254 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 27 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Azulejo Espanol |
| Серія: | Aroa Azulejo Espanol |
| Колекція: | Aroa |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.5 м.кв. |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 1.5 м.кв. / 8 шт / 27 кг |
| Штук в упаковці: | 8 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 756256 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 27 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Azulejo Espanol |
| Серія: | Aroa Azulejo Espanol |
| Колекція: | Aroa |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.5 м.кв. |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 1.5 м.кв. / 8 шт / 27 кг |
| Штук в упаковці: | 8 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 756259 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 29 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Azulejo Espanol |
| Серія: | Aroa Azulejo Espanol |
| Колекція: | Aroa |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.5 м.кв. |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 1.5 м.кв. / 9 шт / 29 кг |
| Штук в упаковці: | 9 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 741845 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 27 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Azulejo Espanol |
| Серія: | Aroa Azulejo Espanol |
| Колекція: | Aroa |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.5 м.кв. |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 1.5 м.кв. / 8 шт / 27 кг |
| Штук в упаковці: | 8 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 744212 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 27 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Azulejo Espanol |
| Серія: | Aroa Azulejo Espanol |
| Колекція: | Aroa |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.5 м.кв. |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | 1.5 м.кв. / 8 шт / 27 кг |
| Штук в упаковці: | 8 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 756255 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 30.3 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Azulejo Espanol |
| Серія: | Aroa Azulejo Espanol |
| Колекція: | Aroa |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 1.28 м.кв. |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | невідомо |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Артикул виробника: | 742069 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Вставка |
Характеристики
| Вага: | 24.19 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Azulejo Espanol |
| Серія: | Aroa Azulejo Espanol |
| Колекція: | Aroa |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 1.08 м.кв. |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | невідомо |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Артикул виробника: | 756257 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Бордюр |
Характеристики
| Вага: | 24.19 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Azulejo Espanol |
| Серія: | Aroa Azulejo Espanol |
| Колекція: | Aroa |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 1.08 м.кв. |
| Варіабельність: | V1 |
| Пакувальна норма: | невідомо |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Кераміка пориста |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Артикул виробника: | 756258 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плінтус |


(097)969-99-79
(050)828-97-63














