Плитка Arialuce Marca Corona Італія

Плитка серії Arialuce Marca Corona виробництва Marca Corona (Італія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Arialuce Marca Corona необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Arialuce Marca Corona, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Arialuce Marca Corona для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 475 грн., у серії представлено 9 плиток.
Керамічна плитка з колекції Arialuce Marca Corona виробництва Італія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 16.4 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marca Corona |
| Серія: | Arialuce Marca Corona |
| Колекція: | Arialuce |
| У палеті м.кв.: | 192 pc |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 8 |
| Товщина: | 60 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Штук в упаковці: | 8 |
| Призначення: | Стіна |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | J960 |
| Нерівний край: | Так |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 16.4 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marca Corona |
| Серія: | Arialuce Marca Corona |
| Колекція: | Arialuce |
| У палеті м.кв.: | 192 pc |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 8 |
| Товщина: | 60 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Штук в упаковці: | 8 |
| Призначення: | Стіна |
| Поверхня: | Глянець |
| Артикул виробника: | J957 |
| Нерівний край: | Так |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 16.4 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marca Corona |
| Серія: | Arialuce Marca Corona |
| Колекція: | Arialuce |
| У палеті м.кв.: | 192 pc |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 8 |
| Товщина: | 60 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Штук в упаковці: | 8 |
| Призначення: | Стіна |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | J954 |
| Нерівний край: | Так |
Характеристики
| Вага: | 6.8 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marca Corona |
| Серія: | Arialuce Marca Corona |
| Колекція: | Arialuce |
| У палеті м.кв.: | 96 pc |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 4 |
| Товщина: | 60 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | J959 |
| Нерівний край: | Так |
Характеристики
| Вага: | 6.8 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marca Corona |
| Серія: | Arialuce Marca Corona |
| Колекція: | Arialuce |
| У палеті м.кв.: | 96 pc |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 4 |
| Товщина: | 60 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна |
| Поверхня: | Глянець |
| Артикул виробника: | J956 |
| Нерівний край: | Так |
Характеристики
| Вага: | 6.8 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marca Corona |
| Серія: | Arialuce Marca Corona |
| Колекція: | Arialuce |
| У палеті м.кв.: | 96 pc |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 4 |
| Товщина: | 60 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | J953 |
| Нерівний край: | Так |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 19.6 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marca Corona |
| Серія: | Arialuce Marca Corona |
| Колекція: | Arialuce |
| У палеті м.кв.: | 384 pc |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 16 |
| Товщина: | 60 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Штук в упаковці: | 16 |
| Призначення: | Стіна |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | J958 |
| Нерівний край: | Так |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 19.6 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marca Corona |
| Серія: | Arialuce Marca Corona |
| Колекція: | Arialuce |
| У палеті м.кв.: | 384 pc |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 16 |
| Товщина: | 60 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Штук в упаковці: | 16 |
| Призначення: | Стіна |
| Поверхня: | Глянець |
| Артикул виробника: | J955 |
| Нерівний край: | Так |
Характеристики
| Форма: | Квадрат |
| Вага: | 19.6 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marca Corona |
| Серія: | Arialuce Marca Corona |
| Колекція: | Arialuce |
| У палеті м.кв.: | 384 pc |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 16 |
| Товщина: | 60 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Штук в упаковці: | 16 |
| Призначення: | Стіна |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | J952 |
| Нерівний край: | Так |


(097)969-99-79
(050)828-97-63



















