Плитка Antique Newker Іспанія

Плитка серії Antique Newker виробництва Newker (Іспанія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Antique Newker необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Antique Newker, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Antique Newker для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 722,50 грн., у серії представлено 7 плиток.
Керамічна плитка з колекції Antique Newker виробництва Іспанія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Вага: | 20.3 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Newker |
| Серія: | Antique Newker |
| Найменування 2: | 133201 AntiqueIvory |
| Колекція: | Antique |
| У палеті м.кв.: | 21,85 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,95 |
| Товщина: | 12 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 0.95 м.кв. (2 шт.) |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 133201 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 20.3 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Newker |
| Серія: | Antique Newker |
| Найменування 2: | 133202 LacyIvory |
| Колекція: | Antique |
| У палеті м.кв.: | 21,85 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,95 |
| Товщина: | 12 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 0.95 м.кв. (2 шт.) |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 133202 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 20.3 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Newker |
| Серія: | Antique Newker |
| Найменування 2: | 133203 VoluteIvory |
| Колекція: | Antique |
| У палеті м.кв.: | 21,85 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,95 |
| Товщина: | 12 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 0.95 м.кв. (2 шт.) |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 133203 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 20.3 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Newker |
| Серія: | Antique Newker |
| Найменування 2: | 133204 StonyIvory |
| Колекція: | Antique |
| Ефект: | Камінь |
| У палеті м.кв.: | 21,85 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0,95 |
| Товщина: | 12 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 0.95 м.кв. (2 шт.) |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 133204 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 24.81 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Newker |
| Серія: | Antique Newker |
| Найменування 2: | 133101 StonyIvory |
| Колекція: | Antique |
| Ефект: | Камінь |
| У палеті м.кв.: | 33,17 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1,07 |
| Товщина: | 10.5 |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 1.07 м.кв. (3 шт.) |
| Штук в упаковці: | 3 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 133101 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 6.3 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Newker |
| Серія: | Antique Newker |
| Найменування 2: | 133302 L.AntikIvory |
| Колекція: | Antique |
| Ефект: | Камінь |
| У палеті м.кв.: | 708 |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 6 |
| Товщина: | 12 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 6 шт. |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 133302 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Бордюр |
Характеристики
| Вага: | 3.6 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Newker |
| Серія: | Antique Newker |
| Найменування 2: | 133301 M.AntikIvory |
| Колекція: | Antique |
| Ефект: | Камінь |
| У палеті м.кв.: | 1422 |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 6 |
| Товщина: | 12 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | 6 шт. |
| Штук в упаковці: | 6 |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Керамічна плитка |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | 133301 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Бордюр |


(097)969-99-79
(050)828-97-63















