Плитка Alma Marazzi Італія

Плитка серії Alma Marazzi виробництва Marazzi (Італія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Alma Marazzi необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Alma Marazzi, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Alma Marazzi для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 2 270 грн., у серії представлено 20 плиток.
Керамічна плитка з колекції Alma Marazzi виробництва Італія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 18.19 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Alma Marazzi |
| Колекція: | Alma |
| Ефект: | Деревина |
| У палеті м.кв.: | 38.4 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.96 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | MFDD |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 17.97 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Alma Marazzi |
| Колекція: | Alma |
| Ефект: | Деревина |
| У палеті м.кв.: | 38.4 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.96 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | MFDM |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 17.59 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Alma Marazzi |
| Колекція: | Alma |
| Ефект: | Деревина |
| У палеті м.кв.: | 38.4 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.96 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | MFDF |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 17.54 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Alma Marazzi |
| Колекція: | Alma |
| Ефект: | Деревина |
| У палеті м.кв.: | 38.4 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.96 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | MFDP |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 17.85 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Alma Marazzi |
| Колекція: | Alma |
| Ефект: | Деревина |
| У палеті м.кв.: | 38.4 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.96 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | MFDC |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 18.17 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Alma Marazzi |
| Колекція: | Alma |
| Ефект: | Деревина |
| У палеті м.кв.: | 38.4 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.96 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | MFDK |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 18.57 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Alma Marazzi |
| Колекція: | Alma |
| Ефект: | Деревина |
| У палеті м.кв.: | 38.4 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.96 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | MFDA |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 17.82 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Alma Marazzi |
| Колекція: | Alma |
| Ефект: | Деревина |
| У палеті м.кв.: | 38.4 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.96 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | MFDJ |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 18.22 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Alma Marazzi |
| Колекція: | Alma |
| Ефект: | Деревина |
| У палеті м.кв.: | 38.4 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.96 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | MFDG |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 18.58 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Alma Marazzi |
| Колекція: | Alma |
| Ефект: | Деревина |
| У палеті м.кв.: | 38.4 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 0.96 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Штук в упаковці: | 4 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | MFDN |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Протиковзка обробка: | R11 |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 20 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Alma Marazzi |
| Колекція: | Alma |
| Ефект: | Деревина |
| Од.вимірювання: | м.пог. |
| Площа в упаковці: | 12.6 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Штук в упаковці: | 21 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | MP53 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плінтус |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 20 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Alma Marazzi |
| Колекція: | Alma |
| Ефект: | Деревина |
| Од.вимірювання: | м.пог. |
| Площа в упаковці: | 12.6 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Штук в упаковці: | 21 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | MP56 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плінтус |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 20 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Alma Marazzi |
| Колекція: | Alma |
| Ефект: | Деревина |
| Од.вимірювання: | м.пог. |
| Площа в упаковці: | 12.6 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Штук в упаковці: | 21 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | MP54 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плінтус |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 20 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Alma Marazzi |
| Колекція: | Alma |
| Ефект: | Деревина |
| Од.вимірювання: | м.пог. |
| Площа в упаковці: | 12.6 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Штук в упаковці: | 21 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | MP55 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плінтус |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 20 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Alma Marazzi |
| Колекція: | Alma |
| Ефект: | Деревина |
| Од.вимірювання: | м.пог. |
| Площа в упаковці: | 12.6 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Штук в упаковці: | 21 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | MP57 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Плінтус |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 18 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Alma Marazzi |
| Колекція: | Alma |
| Ефект: | Деревина |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 2 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | MP4X |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | сходинка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 18 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Alma Marazzi |
| Колекція: | Alma |
| Ефект: | Деревина |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 2 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | MP51 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | сходинка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 18 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Alma Marazzi |
| Колекція: | Alma |
| Ефект: | Деревина |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 2 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | MP4Y |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | сходинка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 18 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Alma Marazzi |
| Колекція: | Alma |
| Ефект: | Деревина |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 2 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | MP4Z |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | сходинка |
Характеристики
| Форма: | Прямокутник |
| Вага: | 18 кг |
| Країна: | Італія |
| Бренд: | Marazzi |
| Серія: | Alma Marazzi |
| Колекція: | Alma |
| Ефект: | Деревина |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 2 |
| Товщина: | 8.5 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня: | матова |
| Артикул виробника: | MP50 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | сходинка |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




























