Плитка Allegro Aparici Іспанія

Плитка серії Allegro Aparici виробництва Aparici (Іспанія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Allegro Aparici необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Allegro Aparici, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Allegro Aparici для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 231,50 грн., у серії представлено 20 плиток.
Керамічна плитка з колекції Allegro Aparici виробництва Іспанія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Характеристики
| Вага: | 5.32 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Aparici |
| Серія: | Allegro Aparici |
| Колекція: | Allegro |
| Призначення: | Стіна |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 5.32 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Aparici |
| Серія: | Allegro Aparici |
| Колекція: | Allegro |
| Призначення: | Стіна |
| Вид: | Декор |
Характеристики
| Вага: | 26.3 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Aparici |
| Серія: | Allegro Aparici |
| Колекція: | Allegro |
| Призначення: | Підлога |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Вага: | 20 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Aparici |
| Серія: | Allegro Aparici |
| Колекція: | Allegro |
| Призначення: | Стіна |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Aparici |
| Серія: | Allegro Aparici |
| Колекція: | Allegro |
| Цінова група: | G-3756 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Біла гліна |
| Артикул виробника: | 76481 |
| Вид: | Мозаїка |
| Морозостійкість: | Ні |
Характеристики
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Aparici |
| Серія: | Allegro Aparici |
| Колекція: | Allegro |
| Цінова група: | G-3666 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Артикул виробника: | 76475 |
| Вид: | Мозаїка |
| Морозостійкість: | так |
Характеристики
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Aparici |
| Серія: | Allegro Aparici |
| Колекція: | Allegro |
| Цінова група: | G-3258 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Артикул виробника: | 76473 |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
Характеристики
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Aparici |
| Серія: | Allegro Aparici |
| Колекція: | Allegro |
| Цінова група: | G-3230 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Біла гліна |
| Артикул виробника: | 42228 |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | Ні |
Характеристики
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Aparici |
| Серія: | Allegro Aparici |
| Колекція: | Allegro |
| Цінова група: | G-3700 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Біла гліна |
| Артикул виробника: | 76487 |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | Ні |
Характеристики
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Aparici |
| Серія: | Allegro Aparici |
| Колекція: | Allegro |
| Цінова група: | G-3506 |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Артикул виробника: | 42226 |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
Характеристики
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Aparici |
| Серія: | Allegro Aparici |
| Колекція: | Allegro |
| Цінова група: | G-2075 |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Біла гліна |
| Артикул виробника: | 42232 |
| Вид: | Бордюр |
| Морозостійкість: | Ні |
Характеристики
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Aparici |
| Серія: | Allegro Aparici |
| Колекція: | Allegro |
| Цінова група: | G-2065 |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Біла гліна |
| Артикул виробника: | 42238 |
| Вид: | Бордюр |
| Морозостійкість: | Ні |
Характеристики
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Aparici |
| Серія: | Allegro Aparici |
| Колекція: | Allegro |
| Цінова група: | G-2079 |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Біла гліна |
| Артикул виробника: | 42230 |
| Вид: | Бордюр |
| Морозостійкість: | Ні |
Характеристики
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Aparici |
| Серія: | Allegro Aparici |
| Колекція: | Allegro |
| Цінова група: | G-2401 |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Біла гліна |
| Артикул виробника: | 76477 |
| Вид: | Декор |
| Морозостійкість: | Ні |
Характеристики
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Aparici |
| Серія: | Allegro Aparici |
| Колекція: | Allegro |
| Цінова група: | G-2401 |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Біла гліна |
| Артикул виробника: | 76479 |
| Вид: | Декор |
| Морозостійкість: | Ні |
Характеристики
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Aparici |
| Серія: | Allegro Aparici |
| Колекція: | Allegro |
| Цінова група: | G-2401 |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Біла гліна |
| Артикул виробника: | 76489 |
| Вид: | Декор |
| Морозостійкість: | Ні |
Характеристики
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Aparici |
| Серія: | Allegro Aparici |
| Колекція: | Allegro |
| Цінова група: | G-2401 |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Біла гліна |
| Артикул виробника: | 76491 |
| Вид: | Декор |
| Морозостійкість: | Ні |
Характеристики
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Aparici |
| Серія: | Allegro Aparici |
| Колекція: | Allegro |
| Цінова група: | G-2585 |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Артикул виробника: | 42224 |
| Вид: | Декор |
| Морозостійкість: | так |
Характеристики
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Aparici |
| Серія: | Allegro Aparici |
| Колекція: | Allegro |
| Цінова група: | G-2131 |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Біла гліна |
| Артикул виробника: | 42236 |
| Вид: | Цоколь |
| Морозостійкість: | Ні |
Характеристики
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Aparici |
| Серія: | Allegro Aparici |
| Колекція: | Allegro |
| Цінова група: | G-2097 |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Призначення: | Стіна |
| Матеріал: | Біла гліна |
| Артикул виробника: | 42240 |
| Вид: | Цоколь |
| Морозостійкість: | Ні |


(097)969-99-79
(050)828-97-63































