Плитка Albarracin Gresan Іспанія

Плитка серії Albarracin Gresan виробництва Gresan (Іспанія) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Albarracin Gresan необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Albarracin Gresan, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Albarracin Gresan для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 391,50 грн., у серії представлено 4 плиток.
Керамічна плитка з колекції Albarracin Gresan виробництва Іспанія гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Вага: | 14.7 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Gresan |
| Серія: | Albarracin Gresan |
| Колекція: | Albarracin |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 0.6 м.кв. |
| Товщина: | 15 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | невідомо |
| Штук в упаковці: | 60 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Клінкер |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Артикул виробника: | 1045377 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Спецелемент |
Характеристики
| Вага: | 29.3 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Gresan |
| Серія: | Albarracin Gresan |
| Колекція: | Albarracin |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 1.12 м.кв. |
| Товщина: | 15 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | невідомо |
| Штук в упаковці: | 7 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Клінкер |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Артикул виробника: | 1045647 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Спецелемент |
Характеристики
| Вага: | 20 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Gresan |
| Серія: | Albarracin Gresan |
| Колекція: | Albarracin |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 0.88 м.кв. |
| Товщина: | 15 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | невідомо |
| Штук в упаковці: | 22 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Клінкер |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Артикул виробника: | 1045722 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Сходинка |
Характеристики
| Вага: | 22.5 кг |
| Країна: | Іспанія |
| Бренд: | Gresan |
| Серія: | Albarracin Gresan |
| Колекція: | Albarracin |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 0.96 м.кв. |
| Товщина: | 15 мм |
| Варіабельність: | V2 |
| Пакувальна норма: | невідомо |
| Штук в упаковці: | 12 |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Клінкер |
| Поверхня: | Рельєфна |
| Артикул виробника: | 1048185 |
| Ректифікація краю: | Ні |
| Вид: | Спецелемент |


(097)969-99-79
(050)828-97-63























