Плитка Acero Cerrad Польща

Плитка серії Acero Cerrad виробництва Cerrad (Польща) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Acero Cerrad необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Acero Cerrad, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Acero Cerrad для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 755,50 грн., у серії представлено 16 плиток.
Керамічна плитка з колекції Acero Cerrad виробництва Польща гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Країна: | Польща |
| Бренд: | Cerrad |
| Серія: | Acero |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.16 |
| Товщина: | 0.8 см |
| Штук в упаковці: | 5 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Керамограніт профарбування в масі |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | PEI 4 |
| Артикул виробника: | 41084 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Країна: | Польща |
| Бренд: | Cerrad |
| Серія: | Acero |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.16 |
| Товщина: | 0.8 см |
| Штук в упаковці: | 5 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Керамограніт профарбування в масі |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | PEI 4 |
| Артикул виробника: | 41107 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Країна: | Польща |
| Бренд: | Cerrad |
| Серія: | Acero |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.16 |
| Товщина: | 0.8 см |
| Штук в упаковці: | 5 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Керамограніт профарбування в масі |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | PEI 4 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Країна: | Польща |
| Бренд: | Cerrad |
| Серія: | Acero |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.16 |
| Товщина: | 0.8 см |
| Штук в упаковці: | 5 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Керамограніт профарбування в масі |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | PEI 3 |
| Артикул виробника: | 41145 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Країна: | Польща |
| Бренд: | Cerrad |
| Серія: | Acero |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.54 |
| Товщина: | 0.8 см |
| Штук в упаковці: | 5 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Керамограніт профарбування в масі |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | PEI 4 |
| Артикул виробника: | 44565 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Країна: | Польща |
| Бренд: | Cerrad |
| Серія: | Acero |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.54 |
| Товщина: | 0.8 см |
| Штук в упаковці: | 5 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Керамограніт профарбування в масі |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | PEI 4 |
| Артикул виробника: | 44589 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Країна: | Польща |
| Бренд: | Cerrad |
| Серія: | Acero |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.54 |
| Товщина: | 0.8 см |
| Штук в упаковці: | 5 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Керамограніт профарбування в масі |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | PEI 4 |
| Артикул виробника: | 44602 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Країна: | Польща |
| Бренд: | Cerrad |
| Серія: | Acero |
| Од.вимірювання: | м.кв. |
| Площа в упаковці: | 1.54 |
| Товщина: | 0.8 см |
| Штук в упаковці: | 5 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Керамограніт профарбування в масі |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | PEI 3 |
| Артикул виробника: | 44626 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Країна: | Польща |
| Бренд: | Cerrad |
| Серія: | Acero |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 0.77 |
| Товщина: | 0.8 см |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | PEI 4 |
| Артикул виробника: | 4114 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Сходинка |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R9 |
Характеристики
| Країна: | Польща |
| Бренд: | Cerrad |
| Серія: | Acero |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 0.77 |
| Товщина: | 0.8 см |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | PEI 4 |
| Артикул виробника: | 4138 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Сходинка |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R9 |
Характеристики
| Країна: | Польща |
| Бренд: | Cerrad |
| Серія: | Acero |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 0.77 |
| Товщина: | 0.8 см |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | PEI 4 |
| Артикул виробника: | 4152 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Сходинка |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R9 |
Характеристики
| Країна: | Польща |
| Бренд: | Cerrad |
| Серія: | Acero |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Площа в упаковці: | 0.77 |
| Товщина: | 0.8 см |
| Штук в упаковці: | 2 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | PEI 4 |
| Артикул виробника: | 4176 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Сходинка |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R9 |
Характеристики
| Країна: | Польща |
| Бренд: | Cerrad |
| Серія: | Acero |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 0.8 см |
| Штук в упаковці: | 5 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Керамограніт профарбування в масі |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | PEI 4 |
| Артикул виробника: | 33293 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Мозаїка |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Країна: | Польща |
| Бренд: | Cerrad |
| Серія: | Acero |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 0.8 см |
| Штук в упаковці: | 5 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Керамограніт профарбування в масі |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | PEI 4 |
| Артикул виробника: | 33309 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Мозаїка |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Країна: | Польща |
| Бренд: | Cerrad |
| Серія: | Acero |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 0.8 см |
| Штук в упаковці: | 5 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Керамограніт профарбування в масі |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | PEI 4 |
| Артикул виробника: | 33316 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Мозаїка |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R10 |
Характеристики
| Країна: | Польща |
| Бренд: | Cerrad |
| Серія: | Acero |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Штук в упаковці: | 5 |
| Призначення: | Підлога |
| Матеріал: | Керамограніт профарбування в масі |
| Поверхня: | Матова |
| PEI: | PEI 3 |
| Артикул виробника: | 33323 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Мозаїка |
| Морозостійкість: | так |
| Протиковзка обробка: | R10 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






























