Плитка Tileworks Amelia Original Style Весь світ

Плитка серії Tileworks Amelia Original Style виробництва Original Style (Весь світ) представлена в нашому каталозі та доступна до замовлення в салоні плитки за адресою Київ, пр-т Перемоги 20 (на подвір'ї). Наявність зразків конкретних плиток серії Tileworks Amelia Original Style необхідно уточнювати у консультантів за телефоном чи online. Ми пропонуємо найкращі ціни на плитку колекції Tileworks Amelia Original Style, однак тут на сайті ціна плитки вказана для орієнтиру і можуть бути допущені неточності, або не вказані значні знижки. Будь ласка, уточнюйте ціну плитки Tileworks Amelia Original Style для замовлення. Ціна плитки (або декору) в даній категорії починається від 542 грн., у серії представлено 9 плиток.
Керамічна плитка з колекції Tileworks Amelia Original Style виробництва Весь світ гарний вибір для покупки плитки у Києві. У салоні PLITKA.EU на проспекті Берестейський 20, на плитку найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн, доставка та гарантія.
Інтер'єри
Характеристики
| Країна: | Англія |
| Бренд: | Original Style |
| Серія: | Tileworks Amelia Original Style |
| Колекція: | Tileworks Amelia |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 6 шт / 3.04 кг |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | CS1062-9015 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Країна: | Англія |
| Бренд: | Original Style |
| Серія: | Tileworks Amelia Original Style |
| Колекція: | Tileworks Amelia |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 10 шт / 4.48 кг |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | CS1061-9022 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Країна: | Англія |
| Бренд: | Original Style |
| Серія: | Tileworks Amelia Original Style |
| Колекція: | Tileworks Amelia |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 6 шт / 3.04 кг |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | CS1061-9015 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Країна: | Англія |
| Бренд: | Original Style |
| Серія: | Tileworks Amelia Original Style |
| Колекція: | Tileworks Amelia |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 6 шт / 3.04 кг |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | CS1063-9015 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Країна: | Англія |
| Бренд: | Original Style |
| Серія: | Tileworks Amelia Original Style |
| Колекція: | Tileworks Amelia |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 10 шт / 4.48 кг |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | CS1062-9022 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Країна: | Англія |
| Бренд: | Original Style |
| Серія: | Tileworks Amelia Original Style |
| Колекція: | Tileworks Amelia |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 10 шт / 4.48 кг |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | CS1063-9022 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Країна: | Англія |
| Бренд: | Original Style |
| Серія: | Tileworks Amelia Original Style |
| Колекція: | Tileworks Amelia |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 2 шт / 9.01 кг |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | CS1061-9045 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Країна: | Англія |
| Бренд: | Original Style |
| Серія: | Tileworks Amelia Original Style |
| Колекція: | Tileworks Amelia |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 2 шт / 9.01 кг |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | CS1063-9045 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |
Характеристики
| Країна: | Англія |
| Бренд: | Original Style |
| Серія: | Tileworks Amelia Original Style |
| Колекція: | Tileworks Amelia |
| Од.вимірювання: | шт. |
| Товщина: | 10 мм |
| Варіабельність: | V3 |
| Пакувальна норма: | 2 шт / 9.01 кг |
| Призначення: | Стіна та підлога |
| Матеріал: | Керамограніт |
| Поверхня: | Матова |
| Артикул виробника: | CS1062-9045 |
| Ректифікація краю: | Так |
| Вид: | Плитка |


(097)969-99-79
(050)828-97-63













